Nasz profil w otomoto.pl Nasze aukcje

Auto broker Białystok

W dzisiejszych czasach wybór samochodów na rynku jest naprawdę ogromny. Sprawia to, że wiele osób ma problemy z tym, aby odpowiednio dobrać auto, szczególnie wtedy, gdy nie mamy ściśle określonych preferencji. W przypadku zakupu nowego pojazdu pierwszym miejscem, które odwiedzamy, jest autoryzowany salon konkretnej marki. Niestety nie znajdziemy tam oferty dotyczącej innych producentów, dlatego trzeba każdego odwiedzić z osobna. Jeśli nie mają Państwo czasu i energii na takie przedsięwzięcie, to broker samochodowy będzie idealną alternatywą. Odwiedzając nasze biuro w Białymstoku, otrzymacie szeroki zestaw aut do wyboru, które zostały wyprodukowane przez najlepsze marki. Oferujemy dogodne warunki współpracy i konkurencyjne ceny. 

Broker samochodowy - Białystok

Jeśli zależy Państwu na poznaniu najciekawszych propozycji z aktualnego rocznika, to nie mogliście lepiej trafić! Proponujemy rozbudowaną ofertę samochodów pochodzących z różnych segmentów, które zostały wyprodukowane przez renomowane marki, takie jak m.in. Mercedes, Renault, BMW, Skoda, Volkswagen czy Audi. Tylko auto broker umożliwi Wam porównanie ze sobą pojazdów od kilku różnych producentów, co znacznie ułatwi ostateczny wybór. Niestety w zwykłym salonie dostępne są wyłącznie zestawienia dotyczące modeli marki własnej, co jest szczególnie problematyczne dla Klientów nieorientujących się w branży. W biurze brokerskim zajmujemy się sprzedażą pozycji z segmentu premium, a także modeli kompaktowych i dostawczych. Zachęcamy też do sprawdzenia naszej oferty dotyczącej floty.  Zadzwoń teraz!

Najlepsze ceny aut u brokera

W trakcie wyboru wymarzonego samochodu istotnym czynnikiem decyzyjnym są nie tylko jego parametry techniczne, ale też cena. Tutaj także auto broker wypada bardzo korzystnie w porównaniu z tradycyjnymi salonami dealerskimi. Proponujemy atrakcyjne warunki zakupu z gwarancją dużej oszczędności pieniędzy. Za ten sam model pojazdu zapłacicie u nas nawet 20% mniej niż u przedstawiciela danego producenta. Tak duża różnica w cenie jest spowodowana tym, że w salonie dopłacacie za konfigurację samochodu, która dodatkowo wydłuża termin jego odbioru. U brokera dostępne są gotowe pojazdy, zawsze objęte pełną gwarancją producenta. 

Zapraszamy do auto brokera w Białymstoku

Przez wiele lat działaliśmy w branży motoryzacyjnej, co pozwoliło nam zdobyć szeroką wiedzę na temat rynku oraz ogromne doświadczenie. Każdego dnia wykorzystujemy nasze umiejętności, świadcząc profesjonalne usługi Klientom z Białegostoku. Lata praktyki w pracy auto brokera umożliwiły nam również nawiązanie atrakcyjnych kontaktów biznesowych z renomowanymi dealerami z całego kraju. Z tego powodu możemy zaproponować przystępne warunki dotyczące serwisowania zakupionych samochodów. Zachęcamy do odwiedzenia naszego biura stacjonarnego, gdzie czekają na Państwa nasi kompetentni przedstawiciele. Pomożemy w wyborze idealnego auta oraz w zdobyciu finansowania. Współpracujemy z wieloma bankami oraz firmami leasingowymi, które oferują bardzo atrakcyjne warunki.

Nasze pozostałe lokalizacje

Broker samochodowy Audi
Broker samochodowy Mercedes
Broker samochodowy Volkswagen
Auto broker Toyota
Multisalon Renault
Broker samochodowy Skoda
Formularz kontaktowy
Bądźmy w kontakcie!

Zapraszamy do kontaktu. Chętnie udzielimy dodatkowych informacji na temat naszej oferty.

kontakt@sobieskiperfectcars.pl
+48 535 518 750

pon. - sob. od 9:00 do 17:00
niedziela nieczynne
*spotkania Online możliwe w dowolnych godzinach 7 dni w tygodniu

Chcesz spotkać się na miejscu?

Sobieski Perfect Cars
ul. Warszawska 37
05-082 Blizne Łaszczyńskiego