Nasz profil w otomoto.pl Nasze aukcje

Auto broker Kraków

Większość osób podejmujących decyzję o kupnie nowego auta nie ma ściśle sprecyzowanej marki. Opinie zebrane wśród znajomych mogą nie wystarczyć, ponieważ każdy ma własne preferencje co do wymarzonych czterech kółek. Poszukiwanie idealnego pojazdu jest w dzisiejszych czasach utrudnione, w końcu rynek jest bardzo zróżnicowany i ciężko zdecydować się na ostateczną opcję. Dodatkowo trzeba jeszcze przewertować propozycje wielu salonów, a każdy z nich przeważnie współpracuje tylko z jednym lub dwoma producentami. Doskonałą alternatywą dla samodzielnych poszukiwań jest broker samochodowy, który znacznie ułatwi wybór. Proponujemy Państwu szeroki asortyment pojazdów z różnych półek cenowych, które zostały wyprodukowane przez najlepsze marki motoryzacyjne. 

Broker samochodowy w Krakowie

Odwiedzając nasze biuro brokerskie w Krakowie, mogą Państwo zapoznać się z ofertą pojazdów pochodzących z różnych segmentów. Prowadzimy współpracę z takimi markami jak m.in. BMW, Renault, Mercedes, Skoda czy Volkswagen. Naszym klientom proponujemy także porównanie ze sobą poszczególnych modeli samochodów, również tych pochodzących od innego producenta. Na tym m.in. polega przewaga auto brokera nad tradycyjnymi salonami, które nie są skore do omawiania propozycji swoich konkurentów. U nas jesteście Państwo zawsze na pierwszym miejscu - liczy się bowiem Wasze zadowolenie, a nie sprzedaż pojazdu konkretnej marki. Najlepiej świadczą o tym pozytywne opinie, jakie zebraliśmy od naszych dotychczasowych Klientów!

Zadzwoń teraz!

Rozbudowana oferta auto brokera

Z pomocą brokera samochodowego mogą Państwo zaoszczędzić dużo pieniędzy na cenie zakupu pojazdu. W asortymencie posiadamy przede wszystkim auta nowe i mało używane, pochodzące od polskich, autoryzowanych dealerów. Możemy się pochwalić rozbudowaną siecią kontaktów ze sprzedawcami z całego kraju, na czym korzystają też nasi Klienci, otrzymujący gwarancję serwisowania i atrakcyjne pakiety ochronne. W stosunku do ceny katalogowej nowego BMW koszt zakupu samochodu u nas może być niższy nawet o 20%! Różnica wynika ze specyfiki polskiego rynku motoryzacyjnego, który opiera się głównie na sezonowych wyprzedażach poszczególnych roczników. Cena takich modeli jest znacznie niższa niż w przypadku oferty salonów dotyczącej aut do konfiguracji. 

Odwiedź auto brokera w Krakowie

Zapraszamy do odwiedzenia naszego biura brokerskiego, które usytuowane jest na terenie Krakowa. Na miejscu doradca zapozna się z Państwa sugestiami, preferencjami i opiniami i na ich podstawie przygotuje optymalną ofertę. W branży samochodowej działamy już od wielu lat, w tym czasie zdobyliśmy ogromną wiedzę i doświadczenie dotyczące rynku motoryzacyjnego w Polsce. Jako broker samochodowy jesteśmy zawsze na bieżąco i możemy zagwarantować atrakcyjne warunki współpracy. Zapewniamy minimum formalności i doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniej formy finansowania transakcji. Na każde auto zakupione za naszym pośrednictwem otrzymują Państwo gwarancję producenta na identycznych warunkach jak w salonie.

Nasze pozostałe lokalizacje

Broker samochodowy Audi
Broker samochodowy Mercedes
Broker samochodowy Volkswagen
Auto broker Toyota
Multisalon Renault
Broker samochodowy Skoda
Formularz kontaktowy
Bądźmy w kontakcie!

Zapraszamy do kontaktu. Chętnie udzielimy dodatkowych informacji na temat naszej oferty.

kontakt@sobieskiperfectcars.pl
+48 535 518 750

pon. - sob. od 9:00 do 17:00
niedziela nieczynne
*spotkania Online możliwe w dowolnych godzinach 7 dni w tygodniu

Chcesz spotkać się na miejscu?

Sobieski Perfect Cars
ul. Warszawska 37
05-082 Blizne Łaszczyńskiego