Nasz profil w otomoto.pl Nasze aukcje

Auto broker Lublin

W trakcie poszukiwań nowego samochodu przeważnie nie mamy sprecyzowanej konkretnej marki i musimy zdawać się na rekomendacje znajomych oraz ofertę lokalnych salonów. Każdego roku do sprzedaży trafiają kolejne kolekcje aut, dlatego wybór ostatecznego modelu może być bardzo utrudniony. Sytuację dodatkowo utrudnia fakt, że w autoryzowanych salonach zobaczymy wyłącznie propozycje od konkretnego producenta, zatem trzeba odwiedzić wiele miejsc, aby zebrać kompletną ofertę. Na szczęście nie muszą Państwo tracić czasu na przeglądaniu dziesiątek katalogów - lepszą opcją będzie auto broker! W naszej firmie sprzedajemy samochody od wielu marek, dlatego łatwiej znaleźć optymalne rozwiązanie. Gwarantujemy atrakcyjne ceny na wszystkie pojazdy.

Broker samochodowy w Lublinie

Zachęcamy do wizyty w naszym biurze brokerskim w Lublinie, jeśli zależy Państwu na szerokim wyborze samochodów z różnych segmentów. U nas możecie porównać parametry techniczne aut pochodzących od wielu producentów, w jednym miejscu. Taka opcja nie jest niestety dostępna w autoryzowanych salonach, które dysponują tylko ofertą dotyczącą konkretnej marki. My dajemy Państwu dużo większe możliwości wyboru, Wasze zadowolenie jest naszym priorytetem. W szerokim asortymencie znajdą Państwo najlepsze propozycje od marki Mercedes, Skoda, BMW, Renault i wielu innych. Katalog brokera obejmuje auta kompaktowe, dostawcze oraz klasy premium, posiadamy też specjalną ofertę flotową. Zadzwoń teraz!

Atrakcyjna oferta brokera

Możliwość sprawdzenia oferty pochodzącej od wielu producentów nie jest jedyną zaletą współpracy z nami! Auto broker to nie tylko duży wybór, ale przede wszystkim atrakcyjne ceny. U nas zakupią Państwo fabrycznie nowy samochód, za który zapłacicie nawet kilkadziesiąt procent mniej, niż w autoryzowanym salonie. Jak to w ogóle możliwe? Udając się do dealera, otrzymują Państwo propozycję nabycia nowego pojazdu, który należy skonfigurować według własnych preferencji. Opcja ta znacznie wydłuża czas realizacji zamówienia i zwiększa cenę. Natomiast w naszym katalogu dysponujemy autami, które są gotowe od ręki, co przekłada się na niższy koszt zakupu oraz krótszy czas oczekiwania na pojazd.

Najlepszy auto broker w Lublinie

Jeśli chcą Państwo zakupić nowy samochód w bardzo przystępnej cenie, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty! Mamy biuro brokerskie usytuowane na terenie Lublina. Na miejscu czeka sztab profesjonalnych doradców, którzy pomogą wybrać najlepsze rozwiązanie dla rodziny lub firmy. W branży motoryzacyjnej działamy już wiele lat, dzięki czemu zdobyliśmy duże doświadczenie oraz fachową wiedzę dotyczącą rynku samochodowego. W tym czasie udało nam się również nawiązać współpracę z najlepszymi dealerami w całym kraju. Kupując auto u brokera, mogą Państwo liczyć na takie same warunki dotyczące gwarancji, jak w autoryzowanych salonach. Służymy również pomocą w wyborze dogodnej formy finansowania zakupu. Współpracujemy z renomowanymi firmami leasingowymi oraz najlepszymi bankami w Polsce.

Nasze pozostałe lokalizacje

Broker samochodowy Audi
Broker samochodowy Mercedes
Broker samochodowy Volkswagen
Auto broker Toyota
Multisalon Renault
Broker samochodowy Skoda
Formularz kontaktowy
Bądźmy w kontakcie!

Zapraszamy do kontaktu. Chętnie udzielimy dodatkowych informacji na temat naszej oferty.

kontakt@sobieskiperfectcars.pl
+48 535 518 750

pon. - sob. od 9:00 do 17:00
niedziela nieczynne
*spotkania Online możliwe w dowolnych godzinach 7 dni w tygodniu

Chcesz spotkać się na miejscu?

Sobieski Perfect Cars
ul. Warszawska 37
05-082 Blizne Łaszczyńskiego