Nasz profil w otomoto.pl Nasze aukcje

Blog

5 najlepszych kompaktowych samochodów
29 września 2020

5 najlepszych kompaktowych samochodów

W Polsce od wielu lat bardzo dobrze sprzedają się samochody z segmentu C, szczególnie bezpośrednio od dealera. Ponieważ większość koncernów motoryzacyjnych może pochwalić się szeroką gamą modeli z tej grupy, często dokonanie wyboru sprawia problemy. Zostań z nami, jeśli planujesz taką inwestycję i nie wiesz, jaki nowy samochód kupić. W dalszej części znajdziesz ranking aut kompaktowych, które cieszyły się największą popularnością w roku 2018.

Czytaj więcej
Ile zarabia broker samochodowy?
26 sierpnia 2020

Ile zarabia broker samochodowy?

Na pytanie postawione w tytule artykułu – ile zarabia broker samochodowy – nie sposób odpowiedzieć jednoznacznie, ponieważ wszystko zależy od skuteczności i możliwości konkretnego specjalisty w tej dziedzinie. Warto jednak przybliżyć kulisy pracy w tej branży, jak również wskazać finansowe różnice w porównaniu do tradycyjnego dealera motoryzacyjnego. Zainteresowany? Czytaj dalej!

Czytaj więcej
Czy warto kupić auto od brokera samochodowego?
23 maja 2020

Czy warto kupić auto od brokera samochodowego?

Planując zakup nowego i dobrego samochodu, warto mieć na uwadze oferty, które może przedstawić broker. Sprawdź, jakie są opinie na temat kupowania aut taniej, od pośrednika, który nie jest autoryzowanym dilerem, ani właścicielem komisu. Zapraszamy do lektury!

Czytaj więcej
Kto to jest broker samochodowy?
18 czerwca 2020

Kto to jest broker samochodowy?

Zakup nowego auta to na ogół dość kosztowne przedsięwzięcie. Korzystając z usług brokera samochodowego, można jednak zaoszczędzić nawet do kilkunastu tysięcy złotych. Klient ma też pewność, że nabyty pojazd pochodzi ze sprawdzonego źródła i będzie objęty szeroką gwarancją. Jak to właściwie możliwe? Dlaczego ta opcja pośrednia – między autoryzowanym salonem a prywatnym komisem – wciąż zyskuje na popularności? Kto to jest broker samochodowy i co stanowi źródło jego zarobków? Dziś odpowiadamy na najważniejsze pytania – zapraszamy do lektury!

Czytaj więcej
Jak działa broker samochodowy?
23 maja 2020

Jak działa broker samochodowy?

Planujesz w niedalekiej przyszłości kupić auto? Interesują Cię wyłącznie nowe egzemplarze, a jednocześnie wiesz, że korzystając z oferty autoryzowanego salonu, możesz sporo przepłacić? Chcesz mieć pewność, że udzielona gwarancja będzie kompletna i uwzględniana w państwach członkowskich Unii Europejskiej? A może musisz doposażyć firmową flotę? Jeśli tak, to broker samochodowy jest dla Ciebie najlepszą opcją. Z naszego artykułu dowiesz się, jak działa tego typu przedsiębiorstwo i dlaczego może zaoferować swoim klientom tak niskie ceny. Sprawdź!

Czytaj więcej
Broker samochodowy Audi
Broker samochodowy Mercedes
Broker samochodowy Volkswagen
Auto broker Toyota
Multisalon Renault
Broker samochodowy Skoda
Formularz kontaktowy
Bądźmy w kontakcie!

Zapraszamy do kontaktu. Chętnie udzielimy dodatkowych informacji na temat naszej oferty.

kontakt@sobieskiperfectcars.pl
+48 535 518 750

pon. - sob. od 9:00 do 17:00
niedziela nieczynne
*spotkania Online możliwe w dowolnych godzinach 7 dni w tygodniu

Chcesz spotkać się na miejscu?

Sobieski Perfect Cars
ul. Warszawska 37
05-082 Blizne Łaszczyńskiego