Nasz profil w otomoto.pl Nasze aukcje Nasz Instagram

Blog

Jak kupić luksusowy samochód w atrakcyjnej cenie?
29 stycznia 2021

Jak kupić luksusowy samochód w atrakcyjnej cenie?

Pewnie nie raz marzyłeś o kupnie luksusowego samochodu, ale miałeś wątpliwości, czy stać Cię na taki wydatek? Owszem, za auta premium trzeba zapłacić więcej niż za zwykłe. Wiąże się to z faktem, iż koncerny motoryzacyjne na nich najwięcej zarabiają w przeliczeniu na pojedynczy egzemplarz. Stosują wysokie marże, które jednak są elastyczne. Doskonale wiedzą o tym brokerzy samochodowi, którzy potrafią wynegocjować naprawdę atrakcyjne warunki sprzedaży. Zapoznaj się z treścią artykułu i sprawdź, jak kupić luksusowy pojazd w dobrej cenie!

Czytaj więcej
Samochód taniej niż w salonie?! Czy to możliwe?
30 grudnia 2020

Samochód taniej niż w salonie?! Czy to możliwe?

Planujesz zakup auta, ale nie wiesz, jaką markę wybrać? Możesz chodzić po salonach i porównywać poszczególne modele oraz oferty. Jest to jednak dość czasochłonne zadanie i nie każdy może sobie pozwolić na takie rozwiązanie. Dlatego znacznie lepszą opcją jest skorzystanie z usług brokera, który znajdzie i dostarczy we wskazane miejsce auto, jakie będzie spełniać określone przez Ciebie kryteria. Czy wiesz, że taki samochód będzie tańszy niż z salonu? Przeczytaj dalszą część artykułu i dowiedz się, w jaki sposób jest to możliwe!

Czytaj więcej
Jak przygotować się do zakupu nowego samochodu?
30 listopada 2020

Jak przygotować się do zakupu nowego samochodu?

Nie da się zaprzeczyć, że kupno nowego samochodu to jedna z najważniejszych finansowych decyzji w życiu – jest przecież związana ze sporym wydatkiem i ma bezpośrednie przełożenie na codzienne funkcjonowanie. Na szczęście istnieje wiele uniwersalnych porad, dzięki którym przygotowanie się do zakupu samochodu staje się dużo łatwiejsze. Poznaj je i podejmij najlepszy możliwy wybór.

Czytaj więcej
Flota samochodowa dla Twojej firmy – zakup od brokera
30 października 2020

Flota samochodowa dla Twojej firmy – zakup od brokera

Niezawodny, komfortowy samochód służbowy to jeden z podstawowych atutów pracy w dobrze zarządzanym przedsiębiorstwie. Flota samochodowa stanowi jednak spore wyzwanie finansowe i logistyczne, nawet dla firm dysponujących dużym budżetem. Zakup auta od brokera jest interesującym, alternatywnym wyborem względem transakcji w autoryzowanym salonie dealerskim. Poznaj jego najważniejsze atuty, a także argumenty i formalności, które warto mieć na uwadze, planując i rozwijając flotę firmową.

Czytaj więcej
5 najlepszych kompaktowych samochodów
29 września 2020

5 najlepszych kompaktowych samochodów

W Polsce od wielu lat bardzo dobrze sprzedają się samochody z segmentu C, szczególnie bezpośrednio od dealera. Ponieważ większość koncernów motoryzacyjnych może pochwalić się szeroką gamą modeli z tej grupy, często dokonanie wyboru sprawia problemy. Zostań z nami, jeśli planujesz taką inwestycję i nie wiesz, jaki nowy samochód kupić. W dalszej części znajdziesz ranking aut kompaktowych, które cieszyły się największą popularnością w roku 2018.

Czytaj więcej
Ile zarabia broker samochodowy?
26 sierpnia 2020

Ile zarabia broker samochodowy?

Na pytanie postawione w tytule artykułu – ile zarabia broker samochodowy – nie sposób odpowiedzieć jednoznacznie, ponieważ wszystko zależy od skuteczności i możliwości konkretnego specjalisty w tej dziedzinie. Warto jednak przybliżyć kulisy pracy w tej branży, jak również wskazać finansowe różnice w porównaniu do tradycyjnego dealera motoryzacyjnego. Zainteresowany? Czytaj dalej!

Czytaj więcej
Broker samochodowy Audi
Broker samochodowy Mercedes
Broker samochodowy Volkswagen
Auto broker Toyota
Multisalon Renault
Broker samochodowy Skoda
Formularz kontaktowy
Bądźmy w kontakcie!

Zapraszamy do kontaktu. Chętnie udzielimy dodatkowych informacji na temat naszej oferty.

kontakt@sobieskiperfectcars.pl
+48 535 518 750

pon. - sob. od 9:00 do 17:00
niedziela nieczynne
*spotkania Online możliwe w dowolnych godzinach 7 dni w tygodniu

Chcesz spotkać się na miejscu?

Sobieski Perfect Cars
ul. Warszawska 37
05-082 Blizne Łaszczyńskiego