Nasz profil w otomoto.pl Nasze aukcje

Broker samochodowy Olsztyn

Dysponowanie pojazdem na Warmii i Mazurach jest ogromnym komfortem, o czym wiedzą mieszkańcy Olsztyna i okolic, przemieszczając się po terenie województwa zarówno w związku z pracą, jak i życiem prywatnym. Wielu kierowców chciałoby wejść w posiadanie nowego, doskonale wyposażonego samochodu, jednak przeszkodą są naprawdę wysokie ceny u autoryzowanych dealerów. Z kolei warunki oferowane w komisach czy u okolicznych handlarzy nie zawsze są atrakcyjne – istnieje obawa, że używany model okaże się awaryjny i zawodny.

W tej sytuacji zdecydowanie warto rozważyć jeszcze inną możliwość, którą zapewnia broker samochodowy z wieloletnim doświadczeniem – Sobieski Perfect Cars. Choć główna siedziba przedsiębiorstwa mieści się w Warszawie, wsparcie jest udzielane zdalnie klientom z całej Polski.

Sprawdzony broker samochodowy dla kierowców z Olsztyna

Jak może pomóc firma Sobieski Perfect Cars? Przede wszystkim załatwiając w Twoim imieniu wszystkie formalności związane z pozyskaniem samochodów:

 • kompaktowych – Renault, Volkswagen, Skoda, Dacia, Toyota,
 • premium – Mercedes-Benz, Audi,
 • dostawczych – Renault,
 • flotowych – Renault, Skoda.

Auta są nowe i pochodzą bezpośrednio od polskich dealerów. Ich salony znajdują się także w Olsztynie, ale nie zawsze zapewniają najlepsze z możliwych warunki finansowe. Aby zdobyć rabat, skorzystać z promocji czy wynegocjować hurtowe ceny, potrzeba doświadczenia i ogólnopolskich kontaktów. Gdy Ty zajmujesz się innymi, ważnymi dla Ciebie sprawami, nasi specjaliści spełniają Twoje oczekiwania, robiąc wszystko, aby zdobyć jak najmniejszym kosztem nowy, wymarzony samochód.

Zadzwoń teraz!

Pomoc brokera samochodowego w Olsztynie – krok po kroku

 1. Nawiązujesz kontakt z brokerem samochodowym – telefonicznie lub mailowo. Nasi fachowcy prowadzą zdalne rozmowy online przez 7 dni w tygodniu, dostosowując się do Twoich potrzeb.
 2. Wspólnie z doradcą konfigurujecie zamówienie, wybierając dostępny model, wersję wyposażeniową i inne parametry.
 3. Wszystkie formalności mogą być załatwiane zdalnie, bez opuszczania Olsztyna i konieczności dojazdu do salonu dealera czy siedziby Sobieski Perfect Cars.
 4. W razie potrzeby firma pośredniczy w finansowaniu, bazując na dobrych relacjach z czołowymi przedsiębiorstwami leasingowymi.
 5. Auto w niższej, promocyjnej cenie jest gotowe do odbioru w jednym z salonów lub dostarczane bezpośrednio pod wskazany przez Ciebie adres.

Olsztyn – profesjonalny broker samochodowy

Naszym priorytetem jest indywidualne, spersonalizowane podejście do Twoich potrzeb i wymagań. Z tego względu nie ograniczamy się wyłącznie do wyszukiwania promocyjnych ofert nowych aut i załatwiania formalności w Twoim imieniu. Sobieski Perfect Cars to broker samochodowy działający w Olsztynie i innych polskich miastach także w zakresie:

 • pośredniczenia w naprawach blacharsko-lakierniczych,
 • negocjowania warunków taniego ubezpieczenia (OC, AC, assistance, NNW),
 • pozyskiwania auta zastępczego.

Wiemy, że skuteczność i wiarygodność jest w stanie zapewnić renomę wśród klientów, dlatego do każdej współpracy podchodzimy z maksymalnym zaangażowaniem. Komfort z posiadania nowego samochodu z salonu jest nie do przecenienia. Nie zwlekaj i skontaktuj się w sprawie auta dla Ciebie lub Twojej firmy.

Nasze pozostałe lokalizacje

Broker samochodowy Audi
Broker samochodowy Mercedes
Broker samochodowy Volkswagen
Auto broker Toyota
Multisalon Renault
Broker samochodowy Skoda
Formularz kontaktowy
Bądźmy w kontakcie!

Zapraszamy do kontaktu. Chętnie udzielimy dodatkowych informacji na temat naszej oferty.

kontakt@sobieskiperfectcars.pl
+48 535 518 750

pon. - sob. od 9:00 do 17:00
niedziela nieczynne
*spotkania Online możliwe w dowolnych godzinach 7 dni w tygodniu

Chcesz spotkać się na miejscu?

Sobieski Perfect Cars
ul. Warszawska 37
05-082 Blizne Łaszczyńskiego