Nasz profil w otomoto.pl Nasze aukcje

Broker samochodowy Poznań

Rynek samochodowy jest bardzo zróżnicowany. Wybierając samochód w salonie z jedną marką lub kilkoma markami korzystacie Państwo z wąskiej oferty. Tradycyjny sposób sprzedaży w autoryzowanych punktach ogranicza wybór, dlatego w poszukiwaniu kolejnego modelu auta pomocny będzie broker samochodowy w Poznaniu. Jak wygląda korzystanie z usług firmy? U nas możecie wyszukać i porównać kilka pojazdów w ramach tego samego segmentu, zwłaszcza jeśli chodzi o luksusowe marki. W stolicy Wielkopolski znajduje się wielu autoryzowanych przedstawicieli producentów samochodów, jednak nie są oni zainteresowani porównywaniem swojej oferty z propozycjami konkurencji. Usługi brokerskie stawiają racje klienta na pierwszym miejscu i umożliwią wybór najbardziej odpowiadającego mu pojazdu, wskazanie propozycji finansowania i realizację zakupu w jednym miejscu.

Czym zajmuje się broker samochodowy? Zapraszamy do Poznania

Oferty nowych i mało używanych samochodów luksusowych i prestiżowych marek - w burze brokerskim zapoznacie się Państwo z wieloma okazjami. Dotyczą one nie tylko firm aut leasingowych. Broker samochodowy, dzięki swoim kontaktom i współpracy z czołowymi dealerami w kraju (dlatego nasi klienci dostają gwarancję serwisowania i zyskują różne opcje ochrony od producentów), zaproponuje Wam pojazd w atrakcyjnej cenie. Skąd biorą się różnice nawet o 20 proc. w stosunku do katalogów autoryzowanych sklepów samochodowych w Polsce? Salony najczęściej oferują auta do konfiguracji, na które trzeba czekać kilka tygodni. Polski model zakupu nowych pojazdów opiera się na sezonowej wyprzedaży rocznika, więc przez cały rok w wielu miejscach klienci oglądają gotowe samochody z ciekawym wyposażeniem. Ich ceny bywają dużo niższe.

Zadzwoń teraz!

Broker samochodowy w Poznaniu

Wyjątkowa oferta przewiduje również zamówienie skonfigurowanej wersji i odbiór w salonie. Status na rynku osiągnęliśmy dzięki długoletniej sprzedaży samochodów. Zapraszamy Państwa do poznańskiego biura, gdzie przedstawimy aktualną ofertę. Zamiast jazdy próbnej i oczekiwania na swój nowy wóz proponujemy szybką dostawę pod wskazany adres i duże oszczędności, zwłaszcza przy zakupie najważniejszych marek w motoryzacji. Kompleksowa obsługa obejmuje również doradztwo w zakresie finansowania i użytkowania. Jasno określimy mocne strony pojazdów, które oferujemy jako broker samochodowy w Poznaniu. Chętnie rozwiejemy wątpliwości dotyczące gwarancji i serwisowania - samochody zakupione za naszym pośrednictwem obejmują takie same gwarancje jak auta z salonu.

Nasze pozostałe lokalizacje

Broker samochodowy Audi
Broker samochodowy Mercedes
Broker samochodowy Volkswagen
Auto broker Toyota
Multisalon Renault
Broker samochodowy Skoda
Formularz kontaktowy
Bądźmy w kontakcie!

Zapraszamy do kontaktu. Chętnie udzielimy dodatkowych informacji na temat naszej oferty.

kontakt@sobieskiperfectcars.pl
+48 535 518 750

pon. - sob. od 9:00 do 17:00
niedziela nieczynne
*spotkania Online możliwe w dowolnych godzinach 7 dni w tygodniu

Chcesz spotkać się na miejscu?

Sobieski Perfect Cars
ul. Warszawska 37
05-082 Blizne Łaszczyńskiego