Nasz profil w otomoto.pl Nasze aukcje

Broker samochodowy Skoda

Dla wszystkich Klientów szukamy spersonalizowanych propozycji. Do każdego kupującego podchodzimy indywidualnie, zapewniając wsparcie na poszczególnych etapach zakupu. Proponujemy pojazdy wielu marek, spośród których można znaleźć odpowiedni dla siebie. Jedną z najczęściej wybieranych firm samochodowych jest Skoda. Auta czeskiego producenta, należącego obecnie do grupy Volkswagen AG cieszą się ogromną popularnością.

Jeśli chcą Państwo zakupić pojazd idealnie dopasowany do potrzeb, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą Skody. Wśród dziesięciu najczęściej kupowanych przez Polaków aut znajdują się Skoda Fabia, Octavia oraz Rapid. Poszczególne modele są także wysoko oceniane wśród użytkowników oraz w wielu rankingach motoryzacyjnych.

Skoda jako ulubiona marka Klientów

Jako profesjonalny broker samochodowy, jesteśmy w stanie zaproponować Państwu dowolny model firmy, która stała się ulubieńcem kierowców na polskich drogach. Wybierają ją Klienci prywatni, przedstawiciele niewielkich przedsiębiorstw czy międzynarodowych korporacji. Popularność zyskała dzięki wielu ciekawym technologiom, które ułatwiają prowadzenie i zapewniają bezpieczeństwo podróżującym.

Bez względu na to, czy szukają Państwo niewielkiego pojazdu, które doskonale sprawdzi się na wąskich, miejskich parkingach, niedrogiego w utrzymaniu, czy dużego, rodzinnego auta mieszczącego ogromną ilość bagaży, Skoda każdemu zaoferuje odpowiedni model.

Chętnie wysłuchamy wszystkich Państwa potrzeb, przedyskutujemy możliwości cenowe, aby znaleźć wymarzony samochód. Zaoferujemy ceny niższe niż w autoryzowanym salonie, atrakcyjne rabaty oraz pomożemy podjąć trafną decyzję.

Zadzwoń teraz!

Najczęściej wybierane modele

Choć Skoda to marka, w której każdy znajdzie coś dla siebie, istnieje kilka modeli, które zyskały ogromną popularność. Należą do nich:

  • Fabia, uznawana przez kierowców za bardzo trwałą i niedrogą w utrzymaniu. Pierwsza generacja pojawiła się w na drogach w 1999 roku, jako następca Skody Felicii. Samochód segmentu B jest przestronny, dostępny w wersji kombi, sedan lub hatchback. Jest idealny do jazdy po mieście, a stosunek ceny do jakości satysfakcjonuje każdego kupującego.
  • Octavia, która jest efektem pracy designerów Volkswagena. Prototyp modelu został wyprodukowany w 1959 roku. Wśród głównych zalet auta jego użytkownicy wymieniają bardzo dobrej jakości jednostkę napędową (zarówno w przypadku silnika benzynowego, jak i Diesla), niedrogie części i podzespoły oraz pojemny bagażnik.
  • Rapid, znajdujący się na pograniczu samochodów miejskich i kompaktowych. Ma systemy, które zapewniają bezpieczeństwo podróżującym (np. system pilnujący wyznaczonego toru jazdy, czy zestaw poduszek powietrznych). Ponadto właściciele modelu zwracają uwagę na jego przestronne wnętrze oraz niskie spalanie.
  • Superb, uznawany za wygodne i luksusowe auto. Zyskał popularność dzięki bogatemu wyposażeniu, oryginalnej stylistyce oraz zaawansowanych technologiom, do których można zaliczyć między innymi: system bezdotykowego otwierania bagażnika, czujniki parkowania, czy ogrzewane lusterka.

Zachęcamy do zapoznania się z innymi modelami marki. W razie pytań broker samochodowy Skoda pozostaje do Państwa dyspozycji.

Broker samochodowy Audi
Broker samochodowy Mercedes
Broker samochodowy Volkswagen
Auto broker Toyota
Multisalon Renault
Broker samochodowy Skoda
Formularz kontaktowy
Bądźmy w kontakcie!

Zapraszamy do kontaktu. Chętnie udzielimy dodatkowych informacji na temat naszej oferty.

kontakt@sobieskiperfectcars.pl
+48 535 518 750

pon. - sob. od 9:00 do 17:00
niedziela nieczynne
*spotkania Online możliwe w dowolnych godzinach 7 dni w tygodniu

Chcesz spotkać się na miejscu?

Sobieski Perfect Cars
ul. Warszawska 37
05-082 Blizne Łaszczyńskiego