Nasz profil w otomoto.pl Nasze aukcje

Broker samochodowy Szczecin

Wybór i zakup samochodu wymaga wiele czasu i uwagi. Ponieważ oferta w każdym segmencie aut stale się wzbogaca, coraz trudniej zaplanować kupno, porównując propozycje wielu podmiotów w różnych miejscach. Zamiast odwiedzać salony samochodowe z jedną lub dwiema markami lepiej skorzystać z usług, jakie proponuje broker samochodowy w Szczecinie. Oferujemy Państwu profesjonalne porównanie pojazdów w wybranej klasie. Nasz przegląd ofert w jednym miejscu oraz zakupy i obsługa klientów nie różnią się od tradycyjnych salonów motoryzacyjnych. Jedyna różnica polega na przeglądzie wielu marek. To doskonały sposób na oszczędność czasu i wybór spośród najlepszych propozycji na rynku. Nie tylko sprzedajemy - doradzamy optymalne rozwiązania, znajdujemy promocje i finalizujemy całość zakupu, proponując wiele korzystnych, dopasowanych do klienta instrumentów finansowania.

Broker samochodowy - usługi w Szczecinie

Podczas zakupu auta nie preferujemy żadnej konkretnej marki - kierujemy się wyłącznie interesem naszych klientów. Starannie gromadzimy oferty od kooperujących z nami przedsiębiorców samochodowych z całego kraju. Nieco odmienny model sprzedaży sprawia, że jako broker samochodowy współpracujemy z dealerami czołowych marek w Polsce. Pozyskiwanie samochodów na wewnętrznym rynku daje stuprocentową gwarancję pomocy, jeśli chodzi o udział w programach napraw i serwisowania. Dzięki niezależnej pozycji jesteśmy w stanie sprzedawać auta po relatywnie niższych cenach, a do państwa należy wybór, czy zechcecie odebrać auto w salonie, czy skorzystacie z opcji dostarczenia go pod wskazany adres. Skupiamy się na prestiżowych markach dla przedsiębiorców i osób wykonujących wolne zawody, ale chętnie spróbujemy wyszukać odpowiedni samochód dla każdego.

Zadzwoń teraz!

Broker samochodowy dla Szczecina i województwa zachodniopomorskiego

Jesteśmy na polskim rynku już od wielu lat. Sobieski Perfect Cars współpracuje jedynie z polskimi dealerami, dzięki czemu pojazdy nie zaskakują nieoczekiwanymi usterkami, podlegają stuprocentowej reklamacji, a dostęp do firmowych serwisów jest nieograniczony. Zakup w naszej firmie to gwarancja bezpiecznej transakcji dzięki obsłudze na wysokim poziomie i transparentnym zasadom finansowania. Współpraca na dużą skalę oznacza jeszcze korzystniejsze oferty od przedstawicieli najlepszych światowych firm oraz dodatkowe rabaty. Broker samochodowy w Szczecinie zaprasza do zapoznania się z propozycjami zakupu nowych samochodów różnych marek w bardzo atrakcyjnych cenach.

Nasze pozostałe lokalizacje

Broker samochodowy Audi
Broker samochodowy Mercedes
Broker samochodowy Volkswagen
Auto broker Toyota
Multisalon Renault
Broker samochodowy Skoda
Formularz kontaktowy
Bądźmy w kontakcie!

Zapraszamy do kontaktu. Chętnie udzielimy dodatkowych informacji na temat naszej oferty.

kontakt@sobieskiperfectcars.pl
+48 535 518 750

pon. - sob. od 9:00 do 17:00
niedziela nieczynne
*spotkania Online możliwe w dowolnych godzinach 7 dni w tygodniu

Chcesz spotkać się na miejscu?

Sobieski Perfect Cars
ul. Warszawska 37
05-082 Blizne Łaszczyńskiego