Nasz profil w otomoto.pl Nasze aukcje

Broker samochodowy Wrocław

Decyzja o tym, na jaki samochód się zdecydować, rzadko zapada po jednej wizycie w salonie samochodowym. Współcześni klienci nieczęsto przywiązują się do konkretnej marki i modelu, za to chętnie poszukują najlepszych rozwiązań według własnych upodobań. Dlatego broker samochodowy we Wrocławiu to wybór, z którego korzysta coraz więcej przedsiębiorców i osób fizycznych poszukujących okazji, by nabyć nowe lub prawie nowe auto nawet o 20 proc. taniej. Interesujące oferty, porównanie kilkunastu modeli różnych marek w jednym segmencie, doradztwo przy metodzie finansowania - klient biura brokerskiego potrafi docenić oszczędność czasu, możliwość porównania i kompetentną obsługę. Proponujemy Państwu wieloletnie doświadczenie w pozyskiwaniu najlepszych propozycji sprzedaży samochodów.

Broker samochodowy we Wrocławiu - dlaczego warto skorzystać?

Dlaczego warto odwiedzić nasze biuro? Czeka tu na Państwa wiele okazji i ofert sprzedaży nowych oraz mało używanych samochodów prestiżowych i luksusowych marek. Ich cena może okazać się osiągalna nawet dla osób, które sądzą, że nie stać ich na wymarzony wóz. Wystarczy sprawdzić, jakie propozycje są aktualnie dostępne w katalogu brokera samochodowego. Wieloletnia obecność na rynku sprawia, że współpracujemy wyłącznie z największymi przedstawicielami handlowymi koncernów w Polsce. Dzięki temu nasi klienci nie muszą martwić się o serwisowanie i naprawy pogwarancyjne. Sprzedajemy nie tylko gotowe do odbioru pojazdy z konkretnym wyposażeniem, ale umożliwiamy także konfigurację własnych czterech kółek z opcją odbioru w autoryzowanym salonie. Nasze ceny - dzięki wynikom sprzedaży i możliwościom negocjacji - są szczególnie atrakcyjne nawet na tle promocji w salonach samochodowych.

Zadzwoń teraz!

Broker samochodowy - Wrocław i województwo dolnośląskie

Nasza pozycja na rynku umożliwia kształtowanie katalogu korzyści w interesie klientów. Sobieski Perfect Cars proponuje zróżnicowaną ofertę w różnych segmentach samochodowych, zarówno dla właścicieli firm, jak i prywatnych użytkowników. Kooperacja z polskimi dostawcami gwarantuje brak kłopotów w przypadku nieoczekiwanej awarii i konieczności skorzystania z serwisu. Duża skała działalności i przedstawicielstwa w kilku większych miastach w Polsce oznacza wyłączne dobre propozycje i kontrolowanie korzystnego poziomu cen. Dla naszych klientów utrzymujemy nawet własne zaplecze warsztatowe, by także po transakcji zaoferować wsparcie i budować wzajemne zaufanie. Jako broker samochodowy staramy się go nie zawieść, licząc na wieloletnią, owocną współpracę.

Nasze pozostałe lokalizacje

Broker samochodowy Audi
Broker samochodowy Mercedes
Broker samochodowy Volkswagen
Auto broker Toyota
Multisalon Renault
Broker samochodowy Skoda
Formularz kontaktowy
Bądźmy w kontakcie!

Zapraszamy do kontaktu. Chętnie udzielimy dodatkowych informacji na temat naszej oferty.

kontakt@sobieskiperfectcars.pl
+48 535 518 750

pon. - sob. od 9:00 do 17:00
niedziela nieczynne
*spotkania Online możliwe w dowolnych godzinach 7 dni w tygodniu

Chcesz spotkać się na miejscu?

Sobieski Perfect Cars
ul. Warszawska 37
05-082 Blizne Łaszczyńskiego